| MOQ: | 200 τεμ |
| τιμή: | USD2.36/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Αριθμός είδους. | AEK-TS-03-IP44 |
| Ονομαστική τάση | DC12/24V |
| Ρεύμα εξόδου | 100mA |
| Λειτουργία ελέγχου | Αφή |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας | 10%-100% |
| Διαστάσεις (mm) | L109xW60xH11.2mm |
| MOQ: | 200 τεμ |
| τιμή: | USD2.36/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Αριθμός είδους. | AEK-TS-03-IP44 |
| Ονομαστική τάση | DC12/24V |
| Ρεύμα εξόδου | 100mA |
| Λειτουργία ελέγχου | Αφή |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας | 10%-100% |
| Διαστάσεις (mm) | L109xW60xH11.2mm |