| MOQ: | 200 τεμ |
| τιμή: | USD2.58/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Κωδικός Είδους | AEK-IR-CCT |
|---|---|
| Ονομαστική Τάση | DC12/24V |
| Ρεύμα Εξόδου | 100mA |
| Τρόπος Ελέγχου | Κίνηση χεριού |
| Εύρος Ρύθμισης Φωτεινότητας | 10%-100% |
| Διαστάσεις (mm) | Μ65xΠ54xΥ11.2mm |
| MOQ: | 200 τεμ |
| τιμή: | USD2.58/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Κωδικός Είδους | AEK-IR-CCT |
|---|---|
| Ονομαστική Τάση | DC12/24V |
| Ρεύμα Εξόδου | 100mA |
| Τρόπος Ελέγχου | Κίνηση χεριού |
| Εύρος Ρύθμισης Φωτεινότητας | 10%-100% |
| Διαστάσεις (mm) | Μ65xΠ54xΥ11.2mm |