| MOQ: | 200 τεμ |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Σχήμα | UL 30-24V |
| Δύναμη εξόδου | 30W |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP20 |
| Εισαγωγή | Δυναμικό ρεύματος: |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Έγκριση | Εpiιτροpiή Εpiιτροpiή Εpiιτροpiή |
30W LED οδηγοί,120Vac έως 24Vdc σταθερή τάση εξόδου,Ηλεκτρική τροφοδοσία LED, για το Light Bar, το String Light, UL, CB, RoHS
Ιδρύθηκε το 2008, είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής για LED Driver, Sensor και Switch για φωτισμό ντουλαπιού και καθρέφτη μπάνιου.
Η πρώτη ύλη μας θα περάσει την 100% επιθεώρηση και το τελικό προϊόν θα υποβληθεί σε διαδικασία γήρανσης 24 ωρών.
Βρισκόμαστε στο κτίριο αριθ. 1, αριθ. 253, οδός Junma, πόλη Hengli, πόλη Dongguan, επαρχία Guangdong, Κίνα, 523460.
30% προκαταβολή και 70% πριν από την αποστολή
| MOQ: | 200 τεμ |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Σχήμα | UL 30-24V |
| Δύναμη εξόδου | 30W |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP20 |
| Εισαγωγή | Δυναμικό ρεύματος: |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Έγκριση | Εpiιτροpiή Εpiιτροpiή Εpiιτροpiή |
30W LED οδηγοί,120Vac έως 24Vdc σταθερή τάση εξόδου,Ηλεκτρική τροφοδοσία LED, για το Light Bar, το String Light, UL, CB, RoHS
Ιδρύθηκε το 2008, είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής για LED Driver, Sensor και Switch για φωτισμό ντουλαπιού και καθρέφτη μπάνιου.
Η πρώτη ύλη μας θα περάσει την 100% επιθεώρηση και το τελικό προϊόν θα υποβληθεί σε διαδικασία γήρανσης 24 ωρών.
Βρισκόμαστε στο κτίριο αριθ. 1, αριθ. 253, οδός Junma, πόλη Hengli, πόλη Dongguan, επαρχία Guangdong, Κίνα, 523460.
30% προκαταβολή και 70% πριν από την αποστολή