| MOQ: | 200 τεμ |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Αγορά | Παγκόσμια αγορά |
| Δύναμη εξόδου | 18W/30W/60W/80W/90W |
| Συχνότητα εξόδου | 50/60HZ |
| Πακέτο | Τάσα και χαρτόνια PE |
| Αποτελεσματικότητα | ≥ 85% |
| Τεχνολογία | 120-240V εναλλακτικός |
| Δυναμική τάση | 12V/24V συνεχές ρεύμα |
| Τύπος εξόδου | Μονό |
Διοδηγός LED χωρίς αναβοσβήματα, σταθερή τάση, 220-240V, τροφοδοσία για καθρέφτες, ντουλάπια, εφαρμογές επίπλων
| MOQ: | 200 τεμ |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Αγορά | Παγκόσμια αγορά |
| Δύναμη εξόδου | 18W/30W/60W/80W/90W |
| Συχνότητα εξόδου | 50/60HZ |
| Πακέτο | Τάσα και χαρτόνια PE |
| Αποτελεσματικότητα | ≥ 85% |
| Τεχνολογία | 120-240V εναλλακτικός |
| Δυναμική τάση | 12V/24V συνεχές ρεύμα |
| Τύπος εξόδου | Μονό |
Διοδηγός LED χωρίς αναβοσβήματα, σταθερή τάση, 220-240V, τροφοδοσία για καθρέφτες, ντουλάπια, εφαρμογές επίπλων