| MOQ: | 200 τεμ |
| τιμή: | USD10.06/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Σχήμα | AED90-24VUL-3AF |
|---|---|
| Συνεχή τάση | 24V |
| ρεύμα εξόδου | 3750mA |
| Δύναμη εξόδου | 90W |
| Ονομαστική τάση εισόδου | 100-120VAC |
| Συχνότητα εισόδου | 60 Hz |
| Συντελεστής ισχύος (πλήρες φορτίο) | 0.5 |
| Αποτελεσματικότητα | 860,5% |
| Μέγεθος (mm) | 219 × 78 × 16,5 χιλιοστά |
| Πιστοποιητικά | UL/FCC |
| MOQ: | 200 τεμ |
| τιμή: | USD10.06/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Σχήμα | AED90-24VUL-3AF |
|---|---|
| Συνεχή τάση | 24V |
| ρεύμα εξόδου | 3750mA |
| Δύναμη εξόδου | 90W |
| Ονομαστική τάση εισόδου | 100-120VAC |
| Συχνότητα εισόδου | 60 Hz |
| Συντελεστής ισχύος (πλήρες φορτίο) | 0.5 |
| Αποτελεσματικότητα | 860,5% |
| Μέγεθος (mm) | 219 × 78 × 16,5 χιλιοστά |
| Πιστοποιητικά | UL/FCC |