| MOQ: | 200 τεμ |
| τιμή: | USD10.06/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Μοντέλο | AED90-24VUL-3BF |
| Τάση DC | 24V |
| Ρεύμα Εξόδου | 3750mA |
| Ισχύς Εξόδου | 90W |
| Ονομαστική Τάση Εισόδου | 100-120VAC |
| Συχνότητα Εισόδου | 60Hz |
| Συντελεστής Ισχύος (πλήρες φορτίο) | 0.5 |
| Απόδοση | 86.5% |
| Διαστάσεις (mm) | 219×78×16.5mm |
| Πιστοποιητικά | UL/FCC |
| MOQ: | 200 τεμ |
| τιμή: | USD10.06/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Μοντέλο | AED90-24VUL-3BF |
| Τάση DC | 24V |
| Ρεύμα Εξόδου | 3750mA |
| Ισχύς Εξόδου | 90W |
| Ονομαστική Τάση Εισόδου | 100-120VAC |
| Συχνότητα Εισόδου | 60Hz |
| Συντελεστής Ισχύος (πλήρες φορτίο) | 0.5 |
| Απόδοση | 86.5% |
| Διαστάσεις (mm) | 219×78×16.5mm |
| Πιστοποιητικά | UL/FCC |