| MOQ: | 200 τεμ |
| τιμή: | USD4.25/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Άρθρο αριθ. | ΑΕΚ-ΤΣ/RS-03-IP44 |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | DC12/24V |
| ρεύμα εξόδου | 100mA |
| Τρόπος ελέγχου | Αγγίγμα/μικροκύματα |
| Πεδίο αμβλύνειας | 10%-100% |
| Μέγεθος (mm) | L109xW60xH11.2mm |
| MOQ: | 200 τεμ |
| τιμή: | USD4.25/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Άρθρο αριθ. | ΑΕΚ-ΤΣ/RS-03-IP44 |
|---|---|
| Διορισμένη τάση | DC12/24V |
| ρεύμα εξόδου | 100mA |
| Τρόπος ελέγχου | Αγγίγμα/μικροκύματα |
| Πεδίο αμβλύνειας | 10%-100% |
| Μέγεθος (mm) | L109xW60xH11.2mm |