| MOQ: | 200 τεμ |
| τιμή: | USD1.29/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Άρθρο αριθ. | ΑΕΚ-HC-01 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση εξόδου | 100-240V |
| ρεύμα εξόδου | 1000mA |
| Δύναμη εξόδου | 120/240W |
| Μέγεθος (mm) | 39*22*14mm |
| Δυναμική έντασης σήματος ελέγχου | 12-24V |
| MOQ: | 200 τεμ |
| τιμή: | USD1.29/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Άρθρο αριθ. | ΑΕΚ-HC-01 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση εξόδου | 100-240V |
| ρεύμα εξόδου | 1000mA |
| Δύναμη εξόδου | 120/240W |
| Μέγεθος (mm) | 39*22*14mm |
| Δυναμική έντασης σήματος ελέγχου | 12-24V |